24/7 eTV BreakingNewsPokaż : Kliknij przycisk głośności (w lewym dolnym rogu ekranu wideo)
Najświeższe wiadomości podróżnicze Nowości Ludzie Resorts Odpowiedzialny Parki tematyczne Turystyka Aktualizacja celu podróży Wiadomości z podróży Trendy teraz Wiadomości z USA

Te parki narodowe w USA są najbardziej niedoceniane

Te parki narodowe w USA są najbardziej niedoceniane
Te parki narodowe w USA są najbardziej niedoceniane
Scenariusz Harry'ego Johnsona

Wydmy Indiana należą do najczęściej odwiedzanych parków narodowych w kraju, z 2.3 milionami odwiedzających w 2020 roku, ale wydaje się, że park nad jeziorem nie zachwycił tak wielu ludzi, a tylko 51% osób oceniło go jako doskonały.

Przyjazne dla wydruku, PDF i e-mail
  • Parki narodowe USA, takie jak Yosemite i Wielki Kanion, przyciągają co roku miliony turystów.
  • W nowym badaniu przeanalizowano recenzje parków narodowych w USA z mniej niż milionem odwiedzających rocznie, aby ujawnić te najbardziej niedoceniane.
  • W badaniu przeanalizowano również najbardziej przereklamowane parki narodowe w Stanach Zjednoczonych Ameryki.

Popularne parki narodowe, takie jak Yosemite i Wielki Kanion przyciągają miliony odwiedzających każdego roku, co może utrudnić zwiedzającym zjednoczenie z naturą, gdy szlaki są zatłoczone i są kolejki do widoków.

Więc jeśli chcesz uciec od tłumów i doświadczyć jednego z najlepiej ukrytych klejnotów w kraju, do których parków narodowych powinieneś się udać?

W nowym badaniu przeanalizowano recenzje Park narodowy USAs z mniej niż 1 milionem odwiedzających rocznie, aby ujawnić najbardziej niedoceniane parki narodowe w kraju. W badaniu przyjrzano się również najbardziej przereklamowanym parkom w Ameryce, z liczbą odwiedzających ponad milion, ale słabych recenzji. 

Top 10 niedocenianych parków narodowych w USA  

RangaPark NarodowyWszyscy odwiedzający (2020)% „doskonałych” recenzji
1Glacier Bay, Alaska5,74892.9%
2Fiordy Kenai, Alaska115,88289.9%
3Lodowiec, Montana5,74888.8%
4Jezioro Kraterowe w stanie Oregon670,50087.1%
5Redwood, Kalifornia265,17786.2%
6Badlands, Dakota Południowa916,93286.1%
7Sekwoja, Kalifornia796,08683.6%
8Suche Tortugas, Floryda48,54382.9%
8Haleakalā, Hawaje319,14782.9%
10White Sands, Nowy Meksyk415,38382.3%

Biorąc pod uwagę, że znajduje się on wysoko na Alasce, nie powinno dziwić, że w 5,748 roku Glacier Bay odwiedziło zaledwie 2020 odwiedzających. Jednak ci, którzy odwiedzili ten spektakularny park, są wyraźnie zakochani w jego majestatycznych fiordach, lodowcach i ośnieżonych górach , a 92.9% recenzji na stronie Tripadvisor oceniło park jako doskonały!

Kolejny park na Alasce zajmuje drugie miejsce, a Fiordy Kenai otrzymują średnio 89.9% „doskonałych” recenzji, ale nieco ponad 100,000 38 odwiedzających rocznie. Fiordy Kenai są domem dla Harding Icefield, jednego z największych pól lodowych w kraju, które jest źródłem co najmniej XNUMX lodowców, a także wielu fiordów.

Przyjazne dla wydruku, PDF i e-mail

O autorze

Harry'ego Johnsona

Harry Johnson był redaktorem przydziału dla eTurboNews od prawie 20 lat. Mieszka w Honolulu na Hawajach i pochodzi z Europy. Lubi pisać i relacjonować wiadomości.

Zostaw komentarz