Linie lotnicze Lotnisko Lotnictwo Najświeższe wiadomości międzynarodowe Najświeższe wiadomości podróżnicze Podróż biznesowa Kanada Najświeższe wiadomości Nowości Ludzie Turystyka Dyskusja Turystyczna Transport Tajemnice podróży Wiadomości z podróży Różne wiadomości

Air Canada ogłasza wybory dyrektorów

Air Canada ogłasza wybory dyrektorów
Air Canada ogłasza wybory dyrektorów
Scenariusz Harry'ego Johnsona

Wszyscy nominowani pełnili już funkcję dyrektorów Air Canada, a każdy z dyrektorów został wybrany większością głosów oddanych przez akcjonariuszy obecnych online lub reprezentowanych przez pełnomocnika na zgromadzeniu.

Przyjazne dla wydruku, PDF i e-mail
  • Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Air Canada odbyło się we wtorek 29 czerwca 2021 r.
  • Wszyscy kandydaci wymienieni w okólniku dotyczącym pełnomocnictwa zarządzającego zostali wybrani na dyrektorów Air Canada.
  • Ostateczne wyniki głosowania we wszystkich sprawach, nad którymi głosowano na posiedzeniu, zostaną przesłane do SEDAR.

Air Kanada ogłosiła dzisiaj, że wszyscy nominowani wymienieni w okólniku dotyczącym pełnomocnictwa zarządzającego z dnia 6 maja 2021 r. zostali wybrani na dyrektorów Air Canada na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy, które odbyło się we wtorek 29 czerwca 2021 r.

Wszyscy nominowani pełnili już funkcję dyrektorów Air Kanada a każdy z dyrektorów został wybrany większością głosów oddanych przez akcjonariuszy obecnych online lub reprezentowanych przez pełnomocnika na zgromadzeniu. Wyniki głosowania są wyszczególnione poniżej.

NominatGłosuje za% DlaGłosy wstrzymane% Wstrzymane
Amee Chande139,562,87095.45%6,656,3054.55%
Christie JB Clark139,159,06095.17%7,060,1154.83%
Gary A. Doer138,644,84094.82%7,574,3355.18%
Rob Fyfe138,923,88195.01%7,295,2944.99%
Michael M. Green131,072,64989.64%15,146,52610.36%
Jean Marc Huot137,430,29693.99%8,788,8796.01%
Madeleine Paquin145,829,34799.73%389,8280.27%
Michael Rousseau145,771,42199.69%447,7540.31%
Vagn Sørensen131,891,67390.20%14,327,5029.80%
Kathleen Taylor138,914,12495.00%7,305,0515.00%
Annette Verschuren145,896,09399.78%323,0820.22%
Michael M. Wilson138,032,88694.40%8,186,2895.60%

Ostateczne wyniki głosowania we wszystkich sprawach, nad którymi głosowano na posiedzeniu, zostaną przesłane do SEDAR.

Przyjazne dla wydruku, PDF i e-mail

O autorze

Harry'ego Johnsona

Harry Johnson był redaktorem przydziału dla eTurboNews od prawie 20 lat. Mieszka w Honolulu na Hawajach i pochodzi z Europy. Lubi pisać i relacjonować wiadomości.