24/7 eTV BreakingNewsPokaż : Kliknij przycisk głośności (w lewym dolnym rogu ekranu wideo)
Linie lotnicze Lotnisko Lotnictwo Najświeższe wiadomości międzynarodowe Najświeższe wiadomości podróżnicze Podróż biznesowa Kanada Najświeższe wiadomości Nowości Ludzie Turystyka Dyskusja Turystyczna Transport Tajemnice podróży Wiadomości z podróży Różne wiadomości

Chorus Aviation Inc. ogłasza wybór dyrektorów

Chorus Aviation Inc. ogłasza wybór dyrektorów
Chorus Aviation Inc. ogłasza wybór dyrektorów
Scenariusz Harry'ego Johnsona

Chór ma przyjemność powitać panią Gail Hamilton, pana Alana Jenkinsa i pana Paula Rivetta w Radzie Dyrektorów.

Przyjazne dla wydruku, PDF i e-mail
  • Okólnik dla pełnomocników Chóru przewidywał 10 nominacji do Rady Dyrektorów.
  • Łączna liczba akcji reprezentowanych przez akcjonariuszy obecnych osobiście i przez pełnomocników na zgromadzeniu wyniosła 60,142,910 mln.
  • Za wszystkimi sprawami głosowali posiadacze wymaganej liczby akcji.

Chorus Aviation Inc. ogłasza wyniki głosowania w sprawie wyboru dyrektorów na wirtualnym dorocznym zgromadzeniu akcjonariuszy, które odbyło się 21 czerwca 2021 r.

Łączna liczba akcji reprezentowanych przez akcjonariuszy obecnych osobiście i przez pełnomocników na zgromadzeniu wynosiła 60,142,910 milionów i stanowiła 33.85% wyemitowanych i pozostających w obrocie akcji Chóru z prawem głosu. Za wszystkimi sprawami głosowali posiadacze wymaganej liczby akcji. Okólnik dla pełnomocników Chóru przewidywał 10 nominacji do Rady Dyrektorów. Szczegółowe wyniki głosowania w sprawie wyboru dyrektorów przedstawiono poniżej.

NominatGłosuje za% DlaGłosy wstrzymane% Wstrzymane
Karen Cramm59,072,20498.22%1,070,7061.78%
Richard D. Falconer56,251,20093.53%3,891,7106.47%
Gail Hamilton56,416,52193.80%3,726,3896.20%
R. Stephen Hannahs59,563,03999.04%579,8710.96%
Sydney John Isaacs59,035,22398.16%1,107,6871.84%
Alan Jenkins56,341,26093.68%3,801,6506.32%
Amos Kazzaz56,232,12493.50%3,910,7866.50%
Marie-Lucie Morin55,709,66592.63%4,430,2457.37%
Joseph D. Randell56,224,88393.49%3,918,0276.51%
Paul Rivett59,641,81099.17%501,1000.83%

Chór ma przyjemność powitać panią Gail Hamilton, pana Alana Jenkinsa i pana Paula Rivetta w Radzie Dyrektorów. Pani Hamilton była partnerem zarówno KPMG, jak i Ernst & Young, świadcząc usługi audytu i doradztwa biznesowego dla różnych organizacji, w tym kilku z branży lotniczej. Pan Jenkins ma ponad 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu i zarządzie w sektorze leasingu samolotów, finansów specjalistycznych, lotnictwa, transportu i usług finansowych. Oprócz współzałożyciela NordStar Capital (niedawnego inwestora w Chorus), pan Rivett wcześniej pełnił funkcję prezesa Fairfax Financial Holdings Limited, gdzie w 2016 roku był odpowiedzialny za inwestycję firmy o wartości 200 milionów dolarów w Chorus, która służyła jako kapitał zalążkowy dla naszej regionalnej firmy leasingu samolotów.

Chorus jest globalnym dostawcą zintegrowanych rozwiązań dla lotnictwa regionalnego. Z siedzibą w Halifax w Nowej Szkocji, Chorus składa się z Chorus Aviation Capital, globalnego leasingodawcy samolotów regionalnych oraz Jazz Aviation i Voyageur Aviation. 

Przyjazne dla wydruku, PDF i e-mail

O autorze

Harry'ego Johnsona

Harry Johnson był redaktorem przydziału dla eTurboNews od prawie 20 lat. Mieszka w Honolulu na Hawajach i pochodzi z Europy. Lubi pisać i relacjonować wiadomości.